Kuruluşundan bugüne kadar yatırımları ve inovasyonları ile dikkat çeken Kıbrıs Tatili Turizm LTD. www.kibrisarackiralama.com web sitesiyle araç kiralama müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. Rent a car hizmeti ile ilgili tüm süreçleri müşteri ve güvenlik odaklı yürüten firmamız sunduğu artı değerler ile kiralama hizmetine farklı bir bakış açısı getiriyor.

Kıbrıs Araç Kiralama Hakkımızda

Güvenlik Önceliği

Firmamız hizmet vermeye başladığı günden beri müşterilerin güvenliğini her zaman en önde tutar. Şirketimiz kurulduğu günden bu yana geçen sürede sahip olduğu mihenk taşı geliştirmelerin hepsini güvenlik önceliği ile hayata geçirdi. Firmamız hizmet sektörünün kalitesini değiştiren operasyonel süreçler ortaya çıkardı. Bu süreçler arasında kiralama öncesi ve sonrası araç bakımı gibi vazgeçilmez yaptırımların yanı sıra ekstra güvenlik için bebek koltuğu temin etme gibi hizmetler yer almaktadır.

Müşteri Odaklılık

Kiralama hizmetlerinde müşteri memnuniyeti için geliştirmeler yapan firmamız satış öncesi ve sonrası sunduğu müşteri hizmetleri ile kendini sürekli geliştirmektedir. Etkili bir kiralama deneyimi için bilgilendirmenin önemine inanan Kıbrıs Araç Kiralama müşteri memnuniyeti konusunda geliştirmeler ortaya çıkmaktadır.

Sektörel Farkındalık

Firmamız yaptığı geliştirmeler ve hizmet farklıkları ile sektöre yön vermektedir. Öncülük etmenin haklı gururu ile müşterilere en iyiyi sunmayı amaçlayan Kıbrıs Araç Kiralama sosyal sorumluluk ve farkındalık projelerinde de etkili bir rol oynamaktadır.