Bilgi Toplumu Hizmetleri

Kıbrıs Araç Kiralamawww.kibrisarackiralama.com sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Hizmet sektörüne yaptığı katkıların yanı sıra araç kiralama alanında sunulan hizmetlerinin kalitesini arttırmaya yönelik çalışmaların sonucunda liderliği elinde bulunduran firmamız bilgi teknolojilerini de etkili bir şekilde kullanmaktadır.

Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti vermek için devlet tarafından verilmiş olan kırmızı plakaya sahip olmak zorunludur.

Firmamız yasalar tarafından zorunlu hale getirilen bu uygulama ile birlikte Kıbrıs’ta kurumsal araç kiralama hizmeti vermektedir. Şirketimizin yıllık araç kiralama ortalamalarına bakıldığında sektörün öncüsü olduğu kolayca anlaşılmaktadır. Müşterilerin ve ziyaretçilerimizin güvenliğini her anlamda yüksek seviyede sağladığımız web sitemiz üzerinden sunduğumuz rezervasyon, iletişim ve bilgilendirme hizmetlerinin hepsinde bilgi toplumu hizmet ve ilkelerine uygun bir anlayış sergiliyoruz.

Farklı Bakış Açıları Bir Arada

Kıbrıs Araç Kiralama olarak teknik, insan kaynakları ve ürün odaklı geliştirmeler ile en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Teknik açıdan yaptığımız geliştirmeler arasında kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran, iletişim temelli bir web sitesi ile hizmet vermek önemli bir noktada yer alıyor. İnsan kaynakları özelinde de oldukça yapıcı ve yenilikçi bir anlayış ile bilgi toplumu hizmetlerine katkı sağlayan firmamızın kurduğu ekipte müşterilerin sorunlarını kısa sürede çözebilecek bilgi birikimi ve deneyime sahip kişiler yer almaktadır. Firmamız tarafından yapılan ürün odaklı çalışmalar ise her zaman son model, bakımı hem kiralama öncesinde hem de kiralama sonrasında yapılmış, güvenliği yüksek araç seçimi ile yapılmaktadır.

 Sektöre Yön Vermekten Vazgeçmiyoruz

Üretim açısından artık ekonominin merkezi bilişim teknolojileri olduğundan dolayı artık globalleşmenin kabul edilmediği bir platform olmadığını biliyoruz. Bu bilgi ile birlikte ulaşım ve iletişimi sağlayan bilişim teknolojileri ile her şeye ulaşmak, almak veya satmak daha kolay bir hale gelmektedir. Yeniliklere açık olan bilgi toplumu ile her anlamda memnuniyet veren bir hizmet vermek mümkündür ve zorunludur. İnsanların konforlu, kaliteli ve güvenilir hizmet almasının zaruriyetine inan firmamız tüm çalışmalarını bu odak doğrultusunda yapmaktadır. Araç kiralama hizmetleri ve ulaşım ile ilgili farklı ihtiyaçlarda tek başına hizmet vererek hizmetin tüm sorumluluğunu üstlenen firmamız bu özelliği ile de rakipleri arasından sıyrılmayı başarıyor.