Kuzey Kıbrıs
Türk Cumhuriyeti

Lefkoşa, Girne
Ercan Havalimanı

Kıbrıs Araç Kiralama
Bizi Arayın

Araç Kiralama Ofisimiz

Kıbrıs Araç Kiralama ana ofisi ve acentaları ile Kıbrıs’ın farklı noktalarında hizmet vermektedir. Firmamız üzerinden yapacağınız araç kiralama işlemlerinde hızlı ve güvenilir teslim seçeneklerini mutlaka değerlendirmelisiniz. Araç kiralama ofisimiz ve acentalarımız müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. Ofisimizin ve acentalarımızın konumu müşterilerimizle kısa sürede iletişim kurmamıza olanak sağladığı için her ihtiyacınızda yanınızda yer alıyoruz.

Sizin İçin Size Özel Hizmetler Sunuyoruz

7 gün 24 saat iletişime geçebileceğiniz müşteri temsilcilerimiz araç kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm soruları hızlı ve detaylı bir şekilde cevaplandırıyor. Lefkoşa, Girne ve Ercan Havalimanı’nda bulunan teslimat noktalarımız sayesinde araçlarınızı istediğiniz yerden teslim alabiliyorsunuz. Kıbrıs’a ulaşımda stratejik noktalar arasında yer alan 3 teslimat noktası yurt dışından gelen müşterilerimizin tamamı için etkili bir çözüm sunuyor. Hizmetlerini memnuniyet ve kalite odaklı şekillendiren firmamız sunduğu ayrıcalıklarla her zaman beğeni topluyor.

Tecrübesi ile Öncü

10 yılı aşkın süredir aktif olarak araç kiralama hizmeti veren firmamız son model araçlardan oluşan filosu, alanından uzman müşteri temsilcileri ve kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Hizmetlerimizle sektöre öncülük etmekten ve Kıbrıs’ta hizmet kalitesini yükseltmekten onur duyuyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerinin araç kiralama hizmetlerinden yüksek memnuniyet alması için çalışan Kıbrıs Araç Kiralama eğitimli elamanları ve bakımlı araçları ile konforlu bir kiralama deneyimi sunuyor.

Çalışma Ofisimiz

sokak1
ofis2
ofis3

Şirket Lokasyonumuz

Address: Girne, Lefkoşa - KIBRIS

Phone: +90 533 870 5300

Email: info@kibrisarackiralama.com

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 17:00

Cumartesi: 09:00 - 14:00

Ercan Havalimanı Ofis: 7/24 Açık Online Rezervasyon

Top